HAKKIMIZDA

2000 yılında kurulan fabrikamız Kütahya-Tavşanlı çevre yolu üzerinde 27.000 m2’lik bir alanda 80.000 Ton/Yıl Kapasite ile üretimlerine devam fabrikamız, ayrıca Kütahya 2. OSB’de Kurulmakta olan 83.000 m2 alan Üzerinde 40.000 m2’lik kapalı Alanda, Kurulu Kapasitesi 180.000 Ton/Yıl olacak olan Madeni Yağ Harmanlama ve Dolum Tesisi ile Türkiye’de Sayılı Üretim Tesislerinden Birisi olma yolunda hızla devam etmektedir.

OKSELLO olarak Türkiye’de göstermiş olduğumuz performansımızı, yurt dışında da başarıyla devam ettirmekte ve Yurtdışı Pazar Payımızı her geçen gün daha fazla arttırmaya devam etmekteyiz. İç pazarda aldığımız olumlu gelişmeler yolumuza daha güvenle devam etmemizi sağlamıştır.

Şirketimiz kuruluşundan itibaren daima başarıyı hedeflemiş ve bunu gerçekleştirmek için üretimde, pazarlamada, personel yönetiminde kaliteyi sağlamak için 2003’de ISO 9001:2000 Kalite Güvence Sistem belgesi alınmıştır.

Aynı zamanda çevreye ve insana vermiş olduğumuz değer sonucu 2006’da ISO 18001:1999 İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemleri – ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemleri standartalarının öngörmüş olduğu sistemler kurulmuş ve bu çalışmalar belgelendirilerek başarıya güvenli adımlarla devam edilmesi sağlanmıştır. ISO/TS 16949 Otomotiv Yönetim Sistemi kurularak müşteri potansiyelimizin büyük bir yüzdelik kısmını oluşturan otomotiv sektörünün nabzının tutulması hedeflenmiştir.

Modern cihazlarla donatılmış laboratuarlarımızda AR-GE çalışmalarımız, konusunda deneyimli kişilerce büyük bir itina ile sürdürülmektedir. 2007 yılında şirket laboratuarımız TS EN/ISO 17025 Laboratuar Akreditasyon Sertifikası ile akredite olarak yapmış olduğu analizlerdeki kalitesini ve güvenilirliğini ispatlamıştır. Özçınarlar AR-GE ile teknolojide öncelikli olmak ve çevreye duyarlı patentli özgün ürünler geliştirmektir.

Kalite konusunda, çok iddialı olduğumuzu ve bu çalışmalarımızı yakından görmek isteyen tüm müşterilerimize, her zaman kapımızın açık olduğunu belirtmek isteriz.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kaliteyi, bugün ulaştığımız düzey değil, “Sürekli Gelişim” çerçevesinde şirketlerimizin, çalışanlarımızın ve ailelerimizin geleceği ve güvencesi olarak görüyor;

Çalışanlarımızın mutlu ve paylaşımcı olmaları için gelişimlerini sağlamalarını,

Tedarikçilerimizle iş birliği içinde müşterilerimizin istek ve beklentilerinin yerine getirilmesini,

Üretim faaliyetlerimizde çevreye mümkün olduğu kadar az zarar verilmesini,

İşçi sağlığı ve güvenliği konularında gerekli ve yeterli her türlü tedbirin alınmasını

Gerçekleştirmeyi taahhüt ediyoruz...

Ürünlerimizi Dünyaya Arz Ediyoruz…

Özçınarlar ürünleri çeşitli markalar altında 46’ye yakın ülkeye ihraç edilmektedir.

İhracat yapılan ülkelerden bazıları : Kosovo, Greece, Albania, Algeria, Angola, Estonia, Oman, Iraq, Iran, Bosnia-Herzegovina, Ghana, Gambia, Gabon, Senegal, Cameroon, Togo, Benin, Lebanon, Jordan, Saudi Arabia, Egypt, Tunisia, Libya, Mali, Nigeria, Niger, Sudan, Morocco, India, Cyprus, Israel, Pakistan, Azerbaijan, Georgia, Bulgaria, Romania, Ivory Coast, Mauritania, Nambiia, Turkmenistan, Zambia, Yemen, UAE, Moldova, Liberia, Latvia

AR-GE

LABORATUVARIMIZ VE LABORATUVAR HİZMETLERİMİZ

Özcınarlar Kim. Tek. Ar-Ge Tic. San. Ltd. Sti. laboratuvarı bağımsız kimliği, modern cihazları ve araştırmacı yapıya sahip uzman kadrosu ile ulusal/uluslararası kriterlere uygun bilimsel araştırma ve ölçümlerin merkezi olmak üzere yapılandırılmaktadır.

Hizmetlerini, yasaların ve standartların esasları çerçevesinde, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde ve TS EN ISO/IEC 17025–2005 standardının gereklerine uygun; güvenilirlik, izlenebilirlik, gizlilik ve sürekli iyileştirme prensipleri doğrultusundaki hizmet anlayışından hiçbir zaman ödün vermeden sürdürmektedir.İŞ FIRSATLARI

Geniş ürün yelpazesi ve dağıtım ağıyla Özçınarlar Türkiye yağ sektörde önemli bir yere sahip. Market değişenlerini ve dinamiklerini çok iyi biliyoruz. Büyüyen pazarda özellikle Özel ürünler ve endüstriyel ürün grubunda çok önemli fırsatlar olduğunu düşünüyoruz. Bu Fırsatları Birlikte Değerlendirmek ve Ortaklıklarımızı geliştirmek için her daim çalışmalarımıza devam etmekteyiz.